Nejčtenější příspěvky

PRANÍ PRÁDLA

Praní prádla provádíme pracími stroji PRIMUS , LAVAMAC s kapacitou náplně prádla tzn. 8-55 kg, tím je zajištěno to, že prádlo každého našeho zákazníka je práno samostatně. Jsou již standardně vybaveny mikroprocesorem s možností naprogramování pracích programů a postupů. Dávkování švýcarských pracích prostředků nejvyšší kvality je zajištěno automatickým dávkovačem detergentů SMARTEC od firmy BEZEMA. Parametry prádelny a technologie praní jsou v souladu s hygienickými normami EU a předpisy ČR.

SUŠENÍ PRÁDLA

Sušení a předsoušení prádla je prováděno na sušících strojích PRIMUS a LAVAMAC. Tyto stroje jsou vybaveny zařízením na kontrolu zbytkové vlhkosti prádla. Z tohoto důvodu nedochází k přesoušení, následnému srážení a zmačkání sušených textilních materiálů. Sušiče mají rozpětí teplot 0ºC-85ºC s postupným náběhem teploty, permanentní kontrolou teploty a konečným ochlazením.Tím je zajištěno šetrné vysušení prádla v návaznosti na žehlení.

ŽEHLENÍ A FINÁLNÍ ÚPRAVA PRÁDLA

Finální úprava prádla je prováděna na žehlící lince od firmy LAPAUW. Prádlo je ručně skládáno a prohlíženo. Znečištěné prádlo je DETÁŽOVÁNO A OPĚTOVNĚ PRÁNO.

Tvarové prádlo (kalhoty, blůzy atd...) jsou žehleny ručně na žehlících prknech s odsáváním.

Dalším důležitým bodem pro uchování kvality je samostatné balení prádla. Běžně se používá balení prádla provazem. Za příplatek je možno balit balíky do speciální mikroténové fólie. Též za příplatek balíme samostatné kusy prádla (župany,ručníky atd.) do prodyšné mikroténové fólie na profesionální baličce prádla značky ARTMECC.

SVOZ A ROZVOZ PRÁDLA

Svozy a rozvozy řešíme vlastní dopravou, která je započítaná v ceně za praní .Dodací lhůty operativně přizpůsobujeme potřebám zákazníka, tj. i v závislosti na sezónnosti. V případě potřeby rovněž rozvážíme prádlo ve dnech pracovního klidu či svátku. Svozy a rozvozy mimo smluvené dny účtujeme dle běžného tarifu v Kč/km.

PŮJČOVÁNÍ PRÁDLA

Pokud chcete ušetřit peníze i starosti s nákupem prádla, máme pro Vás řešení s půjčováním prádla. Po předchozí domluvě je možno zapůjčit si u nás spoustu druhů prádla.

OPRAVA ODĚVŮ

Pro uspokojení stoupající poptávky zákazníků, provádíme drobné opravy hotelového prádla a pracovních oděvů.