• Kompletní servis Vašeho prádla
  Kompletní servis Vašeho prádla

  Vaše prádlo u nás budeme hýčkat, klademe totiž důraz na kvalitu našich služeb, prádlo každého zákazníka pereme odděleně, precizně ho žehlíme a skládáme.

 • Vysoký důraz na kvalitu
  Vysoký důraz na kvalitu

  Jsme rodinný podnik s tradicí od roku 1993 a kvalita našich služeb byla vždy naší prioritou! Neděláme kvantitu, ale kvalitní práci, kterou pravidelně kontroluje německý textilní ústav Hohenstein.

 • Půjčování prádla – dlouhodobé i krátkodobé
  Půjčování prádla – dlouhodobé i krátkodobé

  Veškeré starosti s prádlem převezmeme za Vás… Váš hotel nebo restauraci kompletně vybavíme novým prádlem, o prádlo se budeme starat a pravidelně ho obměňovat.

  Prádlo Vám půjčíme i krátkodobě, např. v sezónní špičce, kdy Vám nebude stačit Vaše vlastní.

 • Prodej prádla a poradenství při nákupu
  Prodej prádla a poradenství při nákupu

  Vybavte svůj vlastní provoz profesionálním prádlem, ušetříte tím vlastní finance. Rádi Vám připravíme nabídku na nákup nového prádla.  Prádlo, které nabízíme, máme dlouhodobě testované a víme, že má dlouhou životnost, vysokou kvalitu, dobře se udržuje a skvěle vypadá.

 • Zajištujeme kompletní logistiku prádla
  Zajištujeme kompletní logistiku prádla

  Samozřejmostí je zajištění kompletní logistiky prádla, které odvezeme a přivezeme do Vaší provozovny. Zapůjčíme Vám přepravní boxy i s vaky, které Vám ulehčí manipulaci, ušetří skladovací prostory a umožní bezproblémovou manipulaci.

  Zajistíme Vám mimořádné svozy i o víkendech a státních svátcích.

 • Ekologický přístup
  Ekologický přístup

  Rekuperujeme velké množství energie, používáme ekologické prací prostředky, pracujeme na moderních a úsporných strojích. Tím vším šetříme naší planetu … a to je prostě nutné!

 • Pracujeme na moderních strojích
  Pracujeme na moderních strojích

  Pravidelná obměna  a modernizace strojního vybavení zajišťuje vysokou kvalitu našich služeb. 

PRANÍ PRÁDLA

Praní prádla provádíme pracími stroji PRIMUS a IPSO s kapacitou náplně prádla tzn. 8-80 kg, tím je zajištěno to, že prádlo každého našeho zákazníka je práno samostatně. Jsou již standardně vybaveny mikroprocesorem s možností naprogramování pracích programů a postupů. Dávkování švýcarských pracích prostředků nejvyšší kvality je zajištěno automatickým dávkovačem detergentů od firmy CHT. Parametry prádelny a technologie praní jsou v souladu s hygienickými normami EU a předpisy ČR. Kvalita a desinfekčnost pracího procesu jsou pravidelně vyhodnocovány německým textilním ústavem Hohenstein. 

SUŠENÍ PRÁDLA

Sušení a předsoušení prádla je prováděno na sušících strojích PRIMUS a IPSO. Tyto stroje jsou vybaveny zařízením na kontrolu zbytkové vlhkosti prádla. Z tohoto důvodu nedochází k přesoušení, následnému srážení a zmačkání sušených textilních materiálů. Sušiče mají rozpětí teplot 0ºC-85ºC s postupným náběhem teploty, permanentní kontrolou teploty a konečným ochlazením.Tím je zajištěno šetrné vysušení prádla v návaznosti na žehlení.

ŽEHLENÍ A FINÁLNÍ ÚPRAVA PRÁDLA

Finální úprava prádla je prováděna na žehlící lince od firmy LAPAUW. Precizní vzhled vyžehleného prádla zaručuje ruční vkládání a výstupní kontrola po žehlení. 

Tvarové prádlo (kalhoty, blůzy atd...) jsou žehleny ručně na žehlících prknech s odsáváním.

Dalším důležitým bodem pro uchování kvality je transport prádla. Prádlo se převáží k zákazníkovi v přepravních boxech s textilním vakem. Prádlo je tedy po celou dobu převozu chráněno proti znečištění.  Za příplatek je možno balit balíky nebo samostatné kusy prádla (župany,ručníky atd.) do speciální perforované LDPE fólie. 

SVOZ A ROZVOZ PRÁDLA

Svozy a rozvozy řešíme vlastní dopravou, která je započítaná v ceně za praní. Dodací lhůty operativně přizpůsobujeme potřebám zákazníka, tj. i v závislosti na sezónnosti. V případě potřeby rovněž rozvážíme prádlo ve dnech pracovního klidu či svátku. Svozy a rozvozy mimo smluvené dny účtujeme dle běžného tarifu v Kč/km.

PŮJČOVÁNÍ A PRONÁJEM PRÁDLA

Pokud chcete ušetřit finance i starosti s nákupem a následně pak s kontrolou a odpisy prádla , máme pro Vás možnost dlouhodobého pronájmu prádla. Prádlo Vám obstaráme v dostatečném objemu, staráme se o něj a pravidelně ho nahrazujeme novým.  

Stále držíme sklad prádla, každý náš zákazním může využít mimořádných zápůjček prádla pro potřeby svého provozu ( např. vysoká sezónnost). 

OPRAVA ODĚVŮ

Pro uspokojení stoupající poptávky zákazníků, provádíme drobné opravy hotelového prádla a pracovních oděvů.